Finanse

Jak analizować oferty banków podczas wybierania kredytu mieszkaniowego?

Analiza ofert bankowychKredyt na zakup mieszkania to poważna decyzja w życiu, dlatego powinna być podejmowana z rozwagą. Przed wyborem kredytu mieszkaniowego powinniśmy dokładnie przeanalizować wszystkie najważniejsze aspekty z tym związane. W ten sposób możemy uchronić się przed niewłaściwą decyzją i np. wysokimi kosztami kredytu.

Więcej…

 

Lokata terminowa - wady i zalety

Lokata terminowaJak powszechnie wiadomo funkcjonowanie banków jest finansowane poprzez przychody z oprocentowania kredytów. Innym ich źródłem pozyskiwania środków finansowych, są pieniądze, które dają im na przechowanie osoby fizyczne. Wkłady te nazywamy lokatami.

Więcej…

   

Nowinki w branży bankowej

Nowinki w branży bankowejWspółczesność i postęp technologiczny jeszcze nie raz nas zaskoczą i na pewno wielu z nas jest na to przygotowanych. Stale pojawiają się nowe rozwiązania, które pozwalają na jeszcze lepszy dostęp do konta bankowego oraz szybsze i wygodniejsze dokonywanie operacji finansowych.

Więcej…

 

Produkty bankowe dla firm

Produkty bankowe dla firmZasadniczo, produkty bankowe dzielą się na dwie grupy. Pierwsza z nich to produkty dla klientów indywidualnych. Obejmują one konta osobiste, lokaty bankowe i inne produkty oszczędnościowe, karty bankowe i kredytowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne, samochodowe i gotówkowe, ale również fundusze inwestycyjne i polisy ubezpieczeniowe na życie oraz ubezpieczenia majątkowe.

Więcej…