Firma

Poznaj złote zasady motywowania pracowników

Motywowanie pracownikówPracownicy są kapitałem każdej firmy. Jednak jeśli nie będą zmotywowani, nie pokażą pełni swoich możliwości. Mało tego, im mniejszą motywację będą odczuwać, tym ich efektywność będzie mniejsza, a obowiązki nie będą wykonane wykonywać na wysokim poziomie. Co z tym może zrobić pracodawca?

Więcej…

 

Budowanie korzystnych relacji biznesowych

Relacje biznesoweWspółpraca między przedsiębiorstwami, stanowi trzony budowania relacji biznesowych, określanych mianem B2B. Owa relacja stanowi najlepszy sposób zwiększania sprzedaży, pozyskiwania nowych Klientów oraz rozwijania działalności firmy. Jak zatem powinna wyglądać współpraca?

Więcej…

   

Usprawnienie procesów biurowych w kontekście zautomatyzowania pracy

Praca biurowaZe względu na postęp techniczny XXI wieku, z jakim przychodzi nam funkcjonować, duże korporacje zaczynają aplikacje wielu nowych i awangardowych usprawnień procesów biurowych. Większość rzeczy staje się całkowicie zautomatyzowana. Podobnie jak na hali produkcyjnej. Robot dla firmy jest lepszą inwestycją niż pracownik. W dodatku, często nie pozostawia żadnych wątpliwości co do jakości swojej pracy, jej płynności czy efektywności.

Więcej…

 

Employer branding z punktu widzenia pracodawcy - czy powinien przykładać do tego uwagę?

Employer brandingNie da się ukryć, że nabór nowych pracowników jest trudny. Bezrobocie w tym roku plasuje się na poziomie 6%, więc trudno jest znaleźć wykwalifikowaną osobę do pracy, która jej szuka. A osoby, które mają zatrudnienie, ale chcą je zmienić z pewnością nie zrobią tego widząc pierwszą lepszą ofertę pracy. Dlatego tak ważny jest employer branding, czyli wizerunek marki pracodawcy. Im bardziej rozpoznawana firma, oraz lepsze opinie o niej, tym więcej osób będzie chciało w niej pracować. Ale ten wizerunek pracodawca musi stworzyć sam.

Więcej…

   

Merchandising - najczęściej popełniane błędy

MerchandisingCoraz więcej przedsiębiorców, którzy prowadzą własne obiekty handlowe, ma świadomość tego, że nie tylko dostępność najlepszych produktów jest "kluczem do sukcesu".

Więcej…

 

Jak zdobyć rozgłos - publicity. Jak wzmocnić PR?

Jak zdobyć rozgłos - publicity? Jak wzmocnić PR? Notka w gazecie albo wzmianka w lokalnej telewizji mogą dać twojemu przedsiębiorstwu duże wzmocnienie PR. Dla początkujących w temacie Public Relations, zostały opracowane pewne podstawowe wskazówki.

Więcej…