Firma

Poznaj złote zasady motywowania pracowników

Motywowanie pracownikówPracownicy są kapitałem każdej firmy. Jednak jeśli nie będą zmotywowani, nie pokażą pełni swoich możliwości. Mało tego, im mniejszą motywację będą odczuwać, tym ich efektywność będzie mniejsza, a obowiązki nie będą wykonane wykonywać na wysokim poziomie. Co z tym może zrobić pracodawca?

Więcej…

 

Budowanie korzystnych relacji biznesowych

Relacje biznesoweWspółpraca między przedsiębiorstwami, stanowi trzony budowania relacji biznesowych, określanych mianem B2B. Owa relacja stanowi najlepszy sposób zwiększania sprzedaży, pozyskiwania nowych Klientów oraz rozwijania działalności firmy. Jak zatem powinna wyglądać współpraca?

Więcej…

   

Employer branding z punktu widzenia pracodawcy - czy powinien przykładać do tego uwagę?

Employer brandingNie da się ukryć, że nabór nowych pracowników jest trudny. Bezrobocie w tym roku plasuje się na poziomie 6%, więc trudno jest znaleźć wykwalifikowaną osobę do pracy, która jej szuka. A osoby, które mają zatrudnienie, ale chcą je zmienić z pewnością nie zrobią tego widząc pierwszą lepszą ofertę pracy. Dlatego tak ważny jest employer branding, czyli wizerunek marki pracodawcy. Im bardziej rozpoznawana firma, oraz lepsze opinie o niej, tym więcej osób będzie chciało w niej pracować. Ale ten wizerunek pracodawca musi stworzyć sam.

Więcej…

 

Jak zdobyć rozgłos - publicity. Jak wzmocnić PR?

Jak zdobyć rozgłos - publicity? Jak wzmocnić PR? Notka w gazecie albo wzmianka w lokalnej telewizji mogą dać twojemu przedsiębiorstwu duże wzmocnienie PR. Dla początkujących w temacie Public Relations, zostały opracowane pewne podstawowe wskazówki.

Więcej…

   

Metoda 5 Why kluczem do sukcesu firmy

Koncepcja 5 WKoncepcja Lean jest powszechnie stosowana w przedsiębiorstwach produkcyjnych, które walczą o właściwą organizację pracy.

Więcej…

 

Fundusz inwestycyjny - o co w tym chodzi?

Fundusz inwestycyjnyOświeceniowi myśliciele mawiali, że wszystko jest trudne nim zostanie poznane. Tę maksymę z łatwością można odnieść do funduszu inwestycyjnego, bo wiedza na temat jego funkcjonowania jest w Polsce nadal znikoma i przez to uważana za tajemną. Tymczasem żadnej tajemnicy w tym nie ma.

Więcej…